Podsłuchujemy internetowy głuchy telefon: listy łańcuszki, miejskie legendy, pogłoski, mistyfikacje, faktoidy, owcze pędy i koty w butelkach.

pies

ptak kontra pies


Ptak drapieżny bądź mrożony atakuje psa.

ptak-kontra-pies.png

Ktoś kupił sobie yorka, pies pałętał się po kuchni, babka otwiera lodówkę […]

szczeniaki na przynętę


szczeniaki-na-przynete0.png

OSTRZEŻENIE ! PROSZĘ, UDOSTĘPNIAJCIE !!! Po schroniskach jeździ facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafow szkolonych do walk !!!

kot w mikrofalówce


Starsza kobieta suszy kota w mikrofalówce.

[...] Działo się to w USA. Otóż była sobie pani, która miała kotka. Pewnego dnia kupiła sobie kuchenkę mikrofalową. Zapoznała się z instrukcją dołączoną do tegoż sprzętu. Oczywiście zrozumiała, że sprzęt emituje ciepło i można w nim podgrzewać różne rzeczy. Pewnego dnia, gdy umyła swojego kotka, postanowiła go wysuszyć za pomocą zakupionego sprzętu.

kradzież zdechłego zwierzęcia


Złodziej połaszczył się na pakunek ze zdechłym zwierzęciem.

Jedna z popularniejszych legend miejskich o globalnym zasięgu dotyczy zdechłego zwierzęcia, psa lub kota. Pupil kończy swój żywot, jego właściciel nie za bardzo wie, co zrobić z zewłokiem, w końcu pakuje go do walizy (albo do pudła) i udaje się w podróż środkami komunikacji miejskiej...

masakra bezdomnych zwierząt w Moskwie


Petycja na rzecz zakazu masakry bezdomnych zwierząt w Moskwie.
W Moskwie wykształcono 120 brygad, których celem jest strzelanie do
bezdomnych psów.
Wkrótce rozpocznie się zabijanie na wielką skalę. 
Za każdego zabitego psa brygady otrzymają 1000 rubli (5 €).

dwunożny pies


Ten pies urodzil się w wigilię 2002. Mial tylko dwie tylnie nogi...

pies Faith (1)

pies, czyli niedźwiedź


Szczenię zakupione od „ruskich” wyrasta na niedźwiedzia.

bla.gif

Najczęściej opowiadanym mi (oczywiście jako „autentyk”) jest wariant z kupieniem (najczęściej za jakieś marne pieniądze lub „butelkę wódki”) na jakimś „bazarze” (choć tu często pojawia się konkretnie Stadion Dziesięciolecia) od „ruskich” małego psa — owczarka kaukaskiego, który potem rośnie jak na drożdżach i zaprowadzony do weterynarza okazuje się być niedźwiedziem.

pomoc dla schroniska


pomóż za wklejone
                    zdięcie...

zgadnij, kto cię lizał?


Morderca liże po rękach właścicielkę zabitego psa. Uspokojona dziewczyna dopiero rano odkrywa zbrodnię.

ktolizal.png
Dziewczyna miała pokój na pierwszym piętrze, miała własną łazienkę i białego pieska, który spał na podłodze nieopodal jej łóżka. Pewnej nocy położyła się i zasnęła. Twarz miała zasłoniętą kołdrą, ale jedną rękę na zewnątrz. Coś (lub ktoś) zaczął ją lizać po ręce. Dziewczyna myślała, że to jej piesek. W chwilę później schowała rękę i to „coś” przestało ją lizać. Rano wstała, poszła do łazienki. W umywalce zobaczyła zabitego psa, a na lustrze wypisane było „Zgadnij, kto Cię lizał”.
Subskrybuj zawartość
design by Stainless Design