Podsłuchujemy internetowy głuchy telefon: listy łańcuszki, miejskie legendy, pogłoski, mistyfikacje, faktoidy, owcze pędy i koty w butelkach.

to zrobił pies


Próba wrobienia psa w defekację.

Otóż pewien koleś poszedł na imprezę do swojej dziewczyny. Tam wypił sobie trochę i przy okazji z tą swoją dziewczyną nieźle się pokłócił. Goście powoli się rozeszli, zostali tylko oni we dwoje. Dziewczyna poszła wziąć prysznic, a on czekał (może chciał przeprosić). W pewnym momencie zachciało mu się… kupę. Niestety pech chciał, że w tym mieszkaniu WC i łazienka były w jednym pomieszczeniu. A jego coraz bardziej cisnęło…

Siedział więc sobie chłopak w fotelu, a w głowie nieźle mu już szumiało. Ale — patrzy — naprzeciw niego, pod ścianą, siedzi pies i patrzy mu się prosto w oczy. Pomyślał więc sobie: zrobię tam pod ścianą, i powiem, że to pies. Jak pomyślał, tak uczynił i z powrotem usiadł w fotelu. Dziewczyna wyszła z łazienki, popatrzyła na podłogę i pokazując palcem spytała się:

— A co to jest?

— To? To pies przed chwila zrobił

— Ale przecież ten pies jest pluszowy!!!… [1]

Opowieść brzmi jak kawał, ale zwykle opowiadana jest jako „autentyczna historia”. Czasami fatalny błąd bohatera opowieści tłumaczony jest spożyciem narkotyków:

[…] para nie była pokłócona, a chłopak był pod wpływem grzybków halucynogennych. Pod ich wpływem nie odróżnił sztucznego psa od żywego i dokonał niefortunnej defekacji.

Dodatkowo pod tę historię podczepiono opowieść o ojcu, który przypadkiem zjadł wymienione już halucynogeny i zaczął wygarniać nieistniejący śnieg przez okno na oczach zdumionego syna. [2]

W tej relacji opowieść płynnie przechodzi w legendę o spożyciu pizzy z grzybkami halucynogennymi.

podobne legendy

przypisy

[1] mejl z 21 lipca 2009

[2] „Czarno_biały_telewizor”, 21 czerwca 2010, http://atrapa.net/legendy/to-zrobil-pies.htm#comment-12115

Ja słyszałem w wersji z

Ja słyszałem w wersji z LSD. IMHO bardziej wiarygodne ;>

Też słyszałam opowieść

Też słyszałam opowieść o sztucznym psie i kupie ^^
Opowiedziała mi o tym siostra. Działo się to w nieokreślonym czasie i miejscu. Różnica polegała na tym, że para nie była pokłócona, a chłopak był pod wpływem grzybków halucynogennych. Pod ich wpływem nie odróżnił sztucznego psa od żywego i dokonał niefortunnej defekacji.
Dodatkowo pod tę historię podczepiono opowieść o ojcu, który przypadkiem zjadł wymienione już halucynogeny i zaczął wygarniać nieistniejący śnieg przez okno na oczach zdumionego syna.

Też słyszałam wersję o

Też słyszałam wersję o LSD, dziewczyna brała dość długo prysznic, chłopak nie mógł wytrzymać i załatwił potrzebę w dużym pokoju - zwalając winę na psa-maskotkę:)

Historię tę opowiadała mi

Historię tę opowiadała mi moja mama, rzekomo działo się to na jakiejś masowej imprezie w latach 80. Wiadomo - mało toalet, ludzie podpici, facet zrobił kupę pod drzwiami, a wychodzącej kobiecie powiedział, że to wina psa. Jej komentarz brzmiał: "Świnia, ten pies jest pluszowy!" Nie wiem tylko, skąd na plenerowym koncercie pluszowy pies :P

Obiło mi się o uszy ok. 2

Obiło mi się o uszy ok. 2 lata temu w Krakowie. Historia była opowiadana jako "anegdotka" o jednej z osób ode mnie z roku. Różniła się trochę od tu opisanej. Otóż chłopak miał poznać dziewczynę na imprezie, potem udać się z nią do jej mieszkania i tam dopiero dokonać niecnego aktu defekacji. Wszystko pod wpływem środków odurzających (nie pamiętam już w tej chwili czy mowa była o alkoholu, trawie, czy czymś innym).

W CD-Action

Widziałem w którymś CD-Action (nie wiem z którego roku) jako śmieszną historyjkę o pijanym facecie.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Wulgaryzmy są wygwiazdkowywane.

Więcej informacji na temat formatowania

design by Stainless Design