Podsłuchujemy internetowy głuchy telefon: listy łańcuszki, miejskie legendy, pogłoski, mistyfikacje, faktoidy, owcze pędy i koty w butelkach.

ostrzeżenie przed wirusem „Invitation”


metryczka
okres aktywności: 
styczeń-luty 2006, luty 2007, czerwiec 2007, październik-listopad 2007, styczeń 2009, styczeń 2010
zapytanie: 
invitation znicz olimpijski "pali dysk twardy" 25 cnn microsoft niszczycielski mcafee
popularność
e-mail: 
25
USENET: 
0
WWW: 
0
W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych
wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał.
Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk
twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście
kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej
otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie
wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu
wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN,
zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z
wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty
wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania.

Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie
ukryte są podstawowe informacje. Prześlij tego maila do znajomych,
skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj,
jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.

komentarz

Kolejna antywirusowa fałszywka... Niektóre elementy przepisane żywcem z innych podobnych łańcuszków (por. łańcuszek Biblia Zakonników).

Zdarzają się wprawdzie wirusy, które umieszczają w tytule wysyłanej wiadomości słowo invitation, np. W32/Darby.B, jednak takie wirusy mają w swoim repertuarze o wiele więcej możliwych „przynęt”. Stwierdzenia dotyczące CNN, Microsoftu i McAfee nie mają żadnego związku z rzeczywistością. „Wczoraj po południu” trwa od stycznia 2006 roku.

Nieco inaczej sformułowane ostrzeżenie przed wirusem „Invitation” znalazło się w łańcuszku „Osama powieszony” .

Wiadomość o wirusie „Invitation” jest chyba najpopularniejszą fałszywką antywirusową rozprzestrzenianą w ostatnim czasie. Ciekawe wyniki daje Google Insights (to statystyka częstości, z jaką internauci zadają dane zapytanie) dla invitation (przy zawężeniu do Polski można domniemywać, że zapytanie to dotyczyło właśnie omawianej fałszywki). Szczyt zapytań przypadł na styczeń 2006 r., nic dziwnego, wtedy powstał ten łańcuszek. Później mamy „pagórki” przypadające na wrzesień-październik 2006 r. (ten mniej wyraźny), luty 2007 r., lipiec 2007 r., październik 2007 r. i styczeń 2009 r. Mniej więcej pokrywa się to z sygnałami, jakie otrzymuję od mych korespondentów. Kolejna reaktywacja to styczeń 2010 r., ciekawe, czy pokaże się to w Google Insights? Swoją drogą, przypomina to trochę zachorowania na grypę... fałszywka uderza, kiedy populacja traci odporność (ludzie zapomną o fałszywce, pojawią się nowi internauci).

Ogólnie rzecz biorąc, ostrzeżenia przed nieistniejącymi wirusami komputerowymi to bardzo popularna kategoria łańcuszków, patrz inne ostrzeżenia przed wirusami.

kolejny bzdet !!!!!dajcie se z tym spokuj

kolejny bzdet !!!!!dajcie se z tym spokuj

invitation

A skąd ja ma do K! N! wiedzieć czy to wirus czy nie ???!!!
Jeszcze jak dostaję ostrzeżenie od bardzo wiarygodnej osoby!!!???
Dobrze,że to plotka bo gdyby tak naprawde ... tobyście wszyscy mieli resztki ekranu w szanownej twarzyczce he he he

ZE NIBY WIERZYSZ ZE KOMPUTER

ZE NIBY WIERZYSZ ZE KOMPUTER NAPRAWDĘ WYBUCHNIE?! (...)

Nie bzdet bo dzisiaj dostałem go już z dwóch źrodeł od ...

Nie bzdet bo dzisiaj dostałem go już z dwóch źrodeł od spanikowanych a naiwnych kolegów. Bardzo dobrze że atrapa.net prowadzi wykaz łańcuszków ! Dziekuję !

Dzisiaj dostałam już z trzech źródeł. szkoda, że tak mało ...

Dzisiaj dostałam już z trzech źródeł. szkoda, że tak mało ludzi wykazuje trzeźwość umysłu. chociaż jak myśleć trzeźwo, kiedy biorą cię na strach albo współczucie. świństwo i tyle. Gratuluję pomysłu na stronę.

Ja pierwsze co robie jak dostane łańcuszek, to zaglądam ...

Ja pierwsze co robie jak dostane łańcuszek, to zaglądam tutaj...

Banny napisał(a):

>Ja pierwsze co robie jak dostane łańcuszek, to zaglądam tutaj...

ja jak dostane lancuszek to tez zagladam tutaj. nastepnie ...

ja jak dostane lancuszek to tez zagladam tutaj. nastepnie wybieram 10 najdluzszych lancuszkow i wysylam w 10 mailach do tej osoby ktora przyslala mi lancuszek. w ten sposob pokazuje jakie to jest bezsensowne. na razie metoda sie sprawdza bo ludzie przestali mi przysylac lancuszki :)

i znowu ktoś nazbiera adresów mailowych :) i znowu spam ...

i znowu ktoś nazbiera adresów mailowych :) i znowu spam sie rozpanoszy :P ale fajnie czasem jak dojdzie do ciebie taka obszerna lista mailingowa popatrzec jak ludzie sobie konta nazywaja :)

mam identyczny punkt widzenia, zaczęłam od sprawdzenia ...

tOMa napisał(a):

>i znowu ktoś nazbiera adresów mailowych :) i znowu spam sie rozpanoszy :P ale fajnie czasem jak dojdzie do ciebie taka obszerna lista mailingowa popatrzec jak ludzie sobie konta nazywają :)

mam identyczny punkt widzenia, zaczęłam od sprawdzenia tejże ketki tutaj zamiast wkurzać porządnych ludzi ;)

Bardzo dobrze, ze istnieje Atrapa... :]

Bardzo dobrze, ze istnieje Atrapa... :]

chciałem tylko wszystkim powiedzieć, że chociaż nic ...

chciałem tylko wszystkim powiedzieć, że chociaż nic mądrego tutaj nie napiszę, to i tak moja wypowiedź będzie bardzo mądrą wypowiedzią :)

remo napisał(a):

>chciałem tylko wszystkim powiedzieć, że chociaż nic mądrego tutaj nie napiszę, to i tak moja wypowiedź będzie bardzo mądrą wypowiedzią :)

Odnośnie wirusa "invitation", który być może niebawem ...

Odnośnie wirusa "invitation", który być może niebawem nawet zostanie napisany, próby modyfikacji ŚCIEŻKI zerowej dysku (a nie SEKTORA zerowego)są natychmiast blokowane przez pierwszy lepszy rezydentny program antywirusowy. W kwestii łańcuszków dotyczących nowych zagrożeń typu wirusy, trojany, itp. polecam sprawdzać te rewelacje na stronach producentów oprogramowania antywirusowego, np. http://www.mks.com.pl (nie używam ich produktów ale mają zawsze aktualne info na temat nowych zagrożeń), lub na http://www.viruslist.pl/.

Cieszę się że istnieje Atrapa.net... mogę sprawdzać kiedy ...

Cieszę się że istnieje Atrapa.net... mogę sprawdzać kiedy dostaję takie bzdety...

Dobra robota !!1

Jak ja się cieszę, że kiedyś znajomy wyleczył mnie z mojej...

Jak ja się cieszę, że kiedyś znajomy wyleczył mnie z mojej naiwnej wiary w prawdziwość tego typu maili. :) Podał mi również namiary do tej stronki oraz do mks-u. Szkoda tylko, że pomimo rozsyłania próźb do przyjaciół i znajomych o sprawdzanie wszelkich otrzymywanych przez Nich "alarmów" na powyższych stronach, kończy się tym, że znowu dostaję te śmieci. Cóż, jednak kropla drąży skałę więc nadal będę propagować użyteczność tej i mks-owej stronki. Pozdrawiam cieplutko! :))

łańcuszek nie łańcuszek, dalej nie przesyłam, ale uważam ...

łańcuszek nie łańcuszek, dalej nie przesyłam, ale uważam nadal, tak jak uważałem na wiry przed mailem. Ogólnie nie jest to warte żadnej dyskusji ani tym bardziej serwera. Pozdrawiam.

A ja ten łańcuszek dostałam dziś w pracy od mojego admina!...

A ja ten łańcuszek dostałam dziś w pracy od mojego admina! O tempora! O mores! :-(((

"Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" nie ...

"Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer."
roftl... i odłączcie komputer od prądu, bo wam prąd w mieszkaniu zarazi :)

"pali dysk twardy"
padłem :)))
tak... wirus wydaje sekretną komendę systemową:
set harddisk burn
set fire on

naiwność ludzka nie zna granic...

dzieki invitation tu trafilam Super stronka dodam do ...

dzieki invitation tu trafilam Super stronka dodam do ulubionych
Niezla metoda Tobi moze tez tak bede robic... >:->

Dzis dostalam to ostrzezenie i chcac sprawdzic jego ...

Dzis dostalam to ostrzezenie i chcac sprawdzic jego prawdziwosc wpisalam invitation virus w wyszukiwarke i mimo ze wyskoczyly mi same zagraniczne stronki to po tekscie: Invitation: il falso virus olimpico wszystko juz wiedzialam. Ciesze sie tez ze przy okazji tych poszukiwan znalazlam te stronke Przy nastepnej okazji nie bede musiala juz szukac po calym necie tylko prostu tu uderze;))) Pozdrawiam autoroof tej stronki DOBRA ROBOTA!!!

Olcia napisał(a):

>Dzis dostalam to ostrzezenie i chcac sprawdzic jego prawdziwosc wpisalam invitation virus w wyszukiwarke i mimo ze wyskoczyly mi same zagraniczne stronki to po tekscie: Invitation: il falso virus olimpico wszystko juz wiedzialam. Ciesze sie tez ze przy okazji tych poszukiwan znalazlam te stronke Przy nastepnej okazji nie bede musiala juz szukac po calym necie tylko prostu tu uderze;))) Pozdrawiam autoroof tej stronki DOBRA ROBOTA!!!

Heh.. Ten lancuszek zostal rozeslany na grupie dyskusyjnej...

Heh.. Ten lancuszek zostal rozeslany na grupie dyskusyjnej obecnego II roku studentow psychologii UWr... Pomyslcie, do kogo kiedys bedziecie zwracac sie o pomoc:) [aha - i rozeslijcie ten komentarza do 5 znajomych:)]

W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać ...

W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał.Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysktwardy.Tego wirusa otrzymacie od osoby która znajduje się na liściekontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej go otrzymać 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa.Jeśli otrzymacie wiadomość zatytuowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer.Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się.Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.

Adam Mickiewicz napisał(a):

>W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał.Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysktwardy.Tego wirusa otrzymacie od osoby która znajduje się na liściekontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej go otrzymać 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa.Jeśli otrzymacie wiadomość zatytuowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer.Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się.Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.
>

Adam Mickiewicz napisał(a):

>W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał.Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysktwardy.Tego wirusa otrzymacie od osoby która znajduje się na liściekontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej go otrzymać 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa.Jeśli otrzymacie wiadomość zatytuowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer.Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się.Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.
>

Adam Mickiewicz napisał(a):

>W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał.Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysktwardy.Tego wirusa otrzymacie od osoby która znajduje się na liściekontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej go otrzymać 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa.Jeśli otrzymacie wiadomość zatytuowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer.Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się.Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.
>

Cześć,jestem 23 letnim ojcem.Ja i moja żona mieliśmy razem...

Adam Mickiewicz napisał(a):
Cześć,jestem 23 letnim ojcem.Ja i moja żona mieliśmy razem cudowne życie.Bóg pobłogosławił nas także dzieckiem.nasza dziesięciomiesięczna córka ma na imię Wandzia.Niedawno lekarz wykrył raka mózgu w jej maleńkim ciele.Jest tylko jedna froga, aby ją ocalić... operacja.To przykre,ale nie mamy dość pieniędzy na operację''Eplus"i " Onet" zgodzilę nam pomóc.Jedyny sposób w jaki mogą to uczynić polega na tym,że ja wysyłam list do Ciebie, a ty wysyłasz go dalej,do innych ludzi."Onet"sprawdza ile osób dostało list.Każda osoba,która otworzy i prześle list dalej,do co najmniej trzech osób,podaruje nam 32 centy.Proszę pomóż

Patryk Wojcinowicz

Patryk Wojcinowicz

>W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał.Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysktwardy.Tego wirusa otrzymacie od osoby która znajduje się na liściekontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej go otrzymać 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa.Jeśli otrzymacie wiadomość zatytuowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer.Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się.Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.
>

Alert Virus - można rzeczywiście zakwalifikować jako ...

Alert Virus - można rzeczywiście zakwalifikować jako podrzędny dowcip urzędaska* o ile stanowi on informaję między dwoma korespondentami.
Ale zdarza się, że taki "witz" poszeża ktoś o wskazania imienne na osoby trzecie suponując; jakoby to ci inni byli kolporterami wirusów.
Takie postępowanie można jedynie zdefiniować jako przestępstwo i powinno być ścigane z urzędu na wniosek operatora sieci et c.
Ostatnio supozycja taka dotnęła grupy urzędników państwowych i posiada znamiona intrygi b.konfidentów SB. Co PT Internauci o tym sądzą ? Prosże tylko bez dalszych docipasów !

Raczej nie piszą o autorach, ale o tych, co wykryli - z ...

Raczej nie piszą o autorach, ale o tych, co wykryli - z tego co widać.
A z tymi byłymi konfidentami SB to brzmi jak prowokacyjka humorystyczna. Dlatego bez komentarza.

...

To jest właśnie to - podajesz baranie linka, w którym jest...

sylwek napisał(a):

>http://us.mcafee.com/virusInfo/default.asp?id=description&virus_k=138711 jakesteście tacy mądrzy to co to jest?

To jest właśnie to - podajesz baranie linka, w którym jest jak byk napisane, że to brednia!!! Ale do tego potrzebna podstawowa znajomość języka, z czym u Ciebie ewidentny kłopot :-/ (HOAX - oszustwo, mistyfikacja, fałszywy alarm, bujda, głupi kawał)

A co to w/g was jest: ...

qrwa gdzie ja jestem..........??

qrwa gdzie ja jestem..........??

.......... ....... ? ...... ?? ... w borrrrrdelu?!?!? O_o

isia ** napisał(a):

>qrwa gdzie ja jestem..........??

.......... ....... ? ...... ?? ... w borrrrrdelu?!?!? O_o

Ja dostawalam mase maili, wiadomości tlenowych i gg, ale ...

Ja dostawalam mase maili, wiadomości tlenowych i gg, ale gdy trafilam wreszcie na ta strone odetchnelam :) nadal dostaje strasznie duzo smsow lancuszkowych, ale nie wiem czy takie tez sie nadaja na tastrone?? jesli tak to prosze system o napisanie maila ktorego wpisalam powyzej. A ja nie.... to tez poprosze o maila :) albo na 8503646 na gg :D

mi ten smiec wyslal ktos z adresu awiska@mac.com

mi ten smiec wyslal ktos z adresu awiska@mac.com

dziś włąsnie dostłęm ten łańcuszek co wy, no i jak ...

dziś włąsnie dostłęm ten łańcuszek co wy, no i jak dostałem to odrazu w wyszukiwarke ten ino.. cos tam:P no i tu mam odpowiedź(juz od poczatju czytania tego czułem ze cos tu śmierdzi) :D - juz ktoś sie bawił w łańcuszki w 2006roku hehe. Prosze nie siać paniki hehe :P

Dzisiaj (31.01.2007) PA rozeslala po firmie, w ktorej ...

Dzisiaj (31.01.2007) PA rozeslala po firmie, w ktorej sprawuje nadzor m.in. nad jej komputerem, OSTRZEZENIE!!!!!!, wiec jej odpisalem - nasisnalem przy okazji na odcisk prezesowi, ktory "dalsza rozmowe ze mna bedzie prowadzil na drodze sluzbowej", brr. Cos w tym jednak jest - strzezcie sie tego WIRUSA !

kolejny tandetny lancuszek o wirusach .... to moze jeszcze...

kolejny tandetny lancuszek o wirusach .... to moze jeszcze nie otwierac zaproszen z gmail?? bo tez ma taki tytul ;p
pomysl na strone jest dobry. lepiej obie poczytac o lancuszku i sie posmiac z podobnych niz tylko podnosic cisnienie kolejnym otrzymanym

hehe, ale się uśmiałem :) Takie wiadomości zawsze budzą we...

hehe, ale się uśmiałem :) Takie wiadomości zawsze budzą we mnie pozytywne emocje:) "Albański" wyszedł z mody. Mamy nowego tasiemca. Autorowi gratuluję pomysłowości, aczkolwiek tekst lekko przesadzony i pozwala wyczuć, że coś się kupy nie trzyma:)

Pozdrawiam
miłośnik wirusów

mamy luty 2007 a pseudowirus znow sie uaktywnil. jak ja ...

mamy luty 2007 a pseudowirus znow sie uaktywnil.
jak ja tego nie lubie!

Ostrzeżenie dotarło do mnie wczoraj. Pewnie łańcuszek ...

Ostrzeżenie dotarło do mnie wczoraj. Pewnie łańcuszek wraca... A przy okazji chciałem podziękować Autorowi strony za bardzo dobrą robotę!

Witam wszystkich. Przed chwilą dostałem ostrzeżenie o ...

Witam wszystkich. Przed chwilą dostałem ostrzeżenie o zagrożeniu fikcyjnym wirusem, o którym piszecie. Czy wie ktoś może jaki cel ma wysyłanie takich ostrzeżeń? Czy to zabawa dzieci, czy jest to jakieś zagranie marketingowców firm produkujących oprogramowanie antywirusowe?

gratuluję pomysłu, polotu, weny, poczucia humoru, ...

gratuluję pomysłu, polotu, weny, poczucia humoru, twórczego umysłu...
no! teraz mogę zamieścic moją bardzo mądrą wypowiedź :D
Jest normalnie taka mądra, że może nie zaszkodzi rozesłać ją 25 razy ;)

No jazdaaa... moj kumpel informatyk i programista nabral ...

No jazdaaa... moj kumpel informatyk i programista nabral sie na ten lancuszek i mnie ostrzegal, zeby uwazac... on sprawdzal w necie, czy to nie zart i nic nie znalazl, gdzie on szukal?? hahaha!! ja od razu znalazlem Wasza stronke i ciesze sie, ze sie udalo, bo mam juz dosc tych smieci.. jacys g✸✸niarze ciesza sie, ze naiwni ludzie wysylaja sobie smieci przez nich wymyslone, zapychajac tym samym gg i skrzynki.... zenada, ale stronke zajefajna!! pozdrawiam

właśnie dzisiaj dostałam informacje o inwitation jak ...

właśnie dzisiaj dostałam informacje o inwitation jak zawsze odsylam do waszej stronki albo sama kopiuje wasze komentarze i zatrzymuje wszelkie fałszywki pozdrawiam i dziekuję ze jestescie

Chciałbym zaznaczyń, że jest już 22.06.2007 a ktoś ciągle ...

Chciałbym zaznaczyń, że jest już 22.06.2007 a ktoś ciągle sieje panikę.
To koniec mojej mądrej wypowiedzi. Wyślij ją do swoich znajomych. Na pewno pomoże.

W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać ...

W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus,który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w Mc'Afee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.

Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.

Nie kasuj tego.Wyślij to wszystkim których masz na liście.

-----------------------

I to od osoby, ktora piastuje managerskie stanowisko w powaznym software housie. Bieda!

No no, przed chwilą dostałem, jakaś reaktywacja łańcuszka ...

No no, przed chwilą dostałem, jakaś reaktywacja łańcuszka (może po "dwukrotnym okrążeniu kuli ziemskiej", jak to niektóre z łańcuszków mają w zwyczaju)

:)

:)

A ja dostałem z fajnym prologiem przed samym tekstem ...

A ja dostałem z fajnym prologiem przed samym tekstem maila:
"Witam, Cytuję za mailem otrzymanym w dniu dzisiejszym od jednego z zaprzyjaźnionych informatyków:" :))

Kolezanki i koledzy przedstawie wam wiadomosc ktora sam ...

Kolezanki i koledzy przedstawie wam wiadomosc ktora sam napisalem do tego ktory mi wyslal wiadomosc o tym wirusie xD:
W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus,który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w Mc'Afee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.
Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy. Nie kasuj tego.Wyślij to wszystkim których masz na liście !!!!

invitation znów się pojawił. na nieszczęście mam całą ...

invitation znów się pojawił. na nieszczęście mam całą listę dystrybucyjną poprzednika i jednocześnie mam wielką nadzieję, że mój adres nie będzie figurował w następnej

Dzięki za pomysł i prowadzenie stronki. Dobra robota!

Dzięki za pomysł i prowadzenie stronki. Dobra robota!

Witam - otrzymałem gnojka ze wstępem: "Szanowni Państwo! ...

Witam - otrzymałem gnojka ze wstępem:

"Szanowni Państwo!
Upowszechniam informację uzyskaną w sektorze bankowym:"

No i dalej standardowa treść.

Ja zawsze odsyłam do wszystkich z linkiem do niniejszej strony, coby ludzi edukować.
Przyznam szczerze, że kiedyś dostawałem więcej łańcuszków. Dzisiaj przyszedł pierwszy od chyba roku. Widać moje starania przynoszą chyba wymierny efekt.

Pozdro

ja znam świetny sposób na przeciwdziałanie paleniu dysku, ...

ja znam świetny sposób na przeciwdziałanie paleniu dysku, trzeba do USB podłaczyć kabelek, na końcu przyczepić diodę, wetknąć sobie ją trzeba w jakiś czuły otwór w ciele, do wyboru i jak się poczuje ciepło, to znaczy, ze promieniuje ono z dysku i ... tylko szybko biegniemy po gaśnicę.. dysk można uratować

Gratuluję strony! Chyba będę częściej tu zaglądał... ...

Gratuluję strony! Chyba będę częściej tu zaglądał... Pozdrawiam pomysłodawców :)

do tekstu "i od razu wyłącznie komputer" dodałabym jeszcze...

do tekstu "i od razu wyłącznie komputer" dodałabym jeszcze "i wyjdźcie z pokoju" ;)

W najblizszych dniach musicie uwazac i nie otwierac ...

W najblizszych dniach musicie uwazac i nie otwierac zadnych wiadomosci o
nazwie "invitation", niezaleznie od tego kto ja wyslal. Jest to
wirus,który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego
wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje sie na liscie kontaktów, dlatego
musicie rozpowszechnic tego maila, bo lepiej otrzymac go 25 razy niz otrzymac
i otworzyc wirusa. Jesli otrzymacie wiadomosc zatytulowana
"invitation" nie otwierajcie jej i od razu wylaczcie komputer. Jest
to najgorszy wirus, o jakim informowalo CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft
jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawily sie.
Ten wirus zostal odkryty wczoraj po poludniu w Mc'Afee i nie ma jeszcze dla
niego rozwiazania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na
dysku twardym, gdzie ukryte sa podstawowe informacje.
Przeslij tego maila do znajomych, skopiuj i wyslij do przyjaciól i osób z
listy kontaktów i pamietaj, jesli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy. Nie
kasuj tego.Wyslij to wszystkim których masz na liscie

Łańcuszek znany od 2000r.! Jest prawie koniec 2007 a ja to...

Łańcuszek znany od 2000r.! Jest prawie koniec 2007 a ja to jeszcze dostaje. Co ciekawe w wersji angielskiej "pali" tylko "caly" dysk C :) "...It is a virus that opens an Olympic Torch which "burns" the whole hard disc C of your computer..." Reszty nie rusza. A może przepala go na wylot? Kompletne bzdury. Dostęp to tego obszaru dysku jest chroniony przez nawet najprostsze antyviry czasem BIOS. Wszystkie ważne dane dotyczace dysku (nie wnikajac w szczegóły) zapisane sa pod ujemnymi sektor adresami. W trybie "użytkownika", w jakim dyski działają, są one nieosiągalne.

no-prosze -dzis lancuszek dopadl mnie- ja -taki laic ...

no-prosze -dzis lancuszek dopadl mnie- ja -taki laic komputerow i nie wpadlam w panike.chyba normalknie se zaraz wymysle strone z nazwa "wirusa" tego wlasnie i powysylam tym moim znajomych od straszenia:))

Dzisiaj dostałem ten łańcuszek od mojego kumpla, który ...

Dzisiaj dostałem ten łańcuszek od mojego kumpla, który studiował 4 lata informatykę w Niemczech :D:D:D Myślałem, ze koleś ma jakiekolwiek pojęcie o spamie ale się grubo myliłem.

Dostał ode mnie ostre upomnienie i linka do tej strony.

właśnie dostałam TO przed chwilą.Jak można wysyłać coś ...

właśnie dostałam TO przed chwilą.Jak można wysyłać coś takiego??? Straszyć ludzi! jak dobrze że jest ta strona.

ale głupota....

ale głupota....

Juz koniec pazdziernika... Wlasnie dzisiaj dostalam tego ...

Juz koniec pazdziernika... Wlasnie dzisiaj dostalam tego maila i .... glupia jestem jak cholera, bo zamiast to sprawdzic w necie to wyslalam do innych. Ale mi teraz glupio. Ale z tego co widze, nie tylko ja dalam sie nabrac. :(
Glupie kawaly sobie ktos robi. Teraz nic tylko niech ktos wypusci wirusa z taka nazwa. Ale bedzie zniwo....

Nie no to prawda.. mi przcie sie juz cały dysk spalił ..:D...

Nie no to prawda.. mi przcie sie juz cały dysk spalił ..:D
ale net działa lol ..:D

właśnie dziś otrzymałem. nie przypuszczałbym, że tego typu...

właśnie dziś otrzymałem. nie przypuszczałbym, że tego typu śmieci mają aż tak długi żywot :)

Lancuszek znowu atakuje. Otrzymalem go dzisiaj od ...

Lancuszek znowu atakuje. Otrzymalem go dzisiaj od przemilej kolezanki. No coz...

czyli jednym słowem kolejne pierdolenie o Chopinie:) można...

czyli jednym słowem kolejne p✸✸✸✸✸lenie o Chopinie:) można było się tego spodziewać...zaj✸✸ista strona:)

Witam! Też dziś go otrzymałam i ok 10 innych osób, patrząc...

Witam!
Też dziś go otrzymałam i ok 10 innych osób, patrząc po liscie "Do kogo"
Pozdrawiam :)

Omg. Przed chwilą dostałam tą wiadomość. I na początku się...

Omg. Przed chwilą dostałam tą wiadomość. I na początku się przestraszyłam. A w google wpisałam nazwę wirusa, i tak znalazłam tą stronę. I przy najbliższej okazji wytłumaczę mojej kochanej koleżance, od której to dostałam, co to jest łańcuszek...

Wiecie, że ten bzdurny tekst nadal jest rozsyłany? - ...

Wiecie, że ten bzdurny tekst nadal jest rozsyłany? - totalna załamka :/

...że też ludzie od kilku lat dają się na to nabierać.

a ja po raz 3 w tym roku dostałam te bzdety wrrrrrr.....

ja też dzisiaj dostałem... pomyśleć ze tyle lat już minęło...

ja też dzisiaj dostałem... pomyśleć ze tyle lat już minęło a łańcuszek ciągle żywy. Swoją drogą można by napisać artykuł o żywotności łańcuszków...

No i come back - 11/10/2007 dostałem pierwszy raz, teraz ...

No i come back - 11/10/2007 dostałem pierwszy raz, teraz drugi.
A dostałem to jeszcze og kogoś, kogo ledwie znam (mój były ubezpieczyciel).
No to dostaną ripostę.

Pozdro

Tego typu informacje służą jako łańcuszki ...

Tego typu informacje służą jako łańcuszki rozpowszechniające adresy e-mail przez skrypt w nich zawarty i wysyłają adresy do botów, które zasypują nas później spamem... podchodzę z dystansem do tej całej wiadomości.
Osobiście nie wiem co to jest wspomniany "sektor zero", bo nie spotkałem się z traką nazwą,ale sądzę,że chodzi o BOOT SECTOR, inaczej sektor rozruchowy,do którego dostęp - uwaga - z poziomu systemu operacyjnego jest zabezpieczony. Jesli ktoś obawia się "obejść" zabezpieczeń,wystarczy włączyć w BIOSie opcję "Virus Protection",która nie tylko szuka wirusów, ile zupełnie wylącza boot sector z zapisu, przez co jego modyfikacja jest fizycznie niewykonalna. Trzeba pamiętać o wyłączeniu tej opcji przed instalacją systemu operacyjnego,bo "Virus Protection" zablokuje instalatora.
Cała sprawa z wirusami,które technicznie uszkadzają komputer...to bujda!
Polecam mimo to zaopatrzyć się w jakiś program antywirusowy... bo gdzie internet,tam masa syfu.
Pozdrawiam!

Wirus który może uszkodzić sprzęt to NIE jest bujda :) na ...

Dvdu* napisał(a):

>Cała sprawa z wirusami,które technicznie uszkadzają komputer...to bujda!

Wirus który może uszkodzić sprzęt to NIE jest bujda :)
na przykład:
- wirus uszkadzający starsze monitory crt przez zmiane częstotliwości odchylenia na jakąś nie obsługiwaną przez dany model
- wirus atakujący konkretne podzespoły które nie mają zabezpieczenia przed spaleniem, a jest możliwość softwarowego ustawiania chociażby napięcia na jakim pracują
- wirus który "zajeździ" na śmierć drukarkę, skaner, czy inne urządzenie mechaniczne
(...wiem co moja drukarka sama sobie potrafi zrobic bez pomocy wirusa ;)

Oczywiście podane przykłady wymagają zaatakowania odpowiedniego systemu, dodatkowo może być potrzebne konto administratora/roota, aczkolwiek w win98 wystarczy uruchomienie go na którymkolwiek 'profilu'

odnośnie hoaxa 'invitation' to jest bujda ;]

Ja pierdziu szwagier mi spanikowal...

Ja pierdziu szwagier mi spanikowal...

Komputer mi się spalił! Palącego się papierosa na nim ...

Komputer mi się spalił!

Palącego się papierosa na nim położyłem i wyszedłem z pokoju... :(

a ja zaraz wysle maila mojej kolezance (ktora bardzo lubi ...

a ja zaraz wysle maila mojej kolezance (ktora bardzo lubi lancuszki) i zatytuuje ja "invitation"... ciekawe czy otworzy

no jak zwykle ludzie za duzo ogladaja filmow tj szklana ...

no jak zwykle ludzie za duzo ogladaja filmow tj szklana pułapka 4.1 a potem wymyślają takie p✸✸✸✸✸ly ... oj ludzie ludzie zastanówcie sie w jakim wy świecie zyjecie ... DEBILE ćwierć inteligenci z niższej klasy społecznej

Mnie też dziś zaatakował ten łańcuszek... ;/. Nie ...

Mnie też dziś zaatakował ten łańcuszek... ;/. Nie przepadam za tego typu rzeczami. Tak samo maile typu wyślij do 10 osób bo jak nie to czeka Cię nieszczęście.... Masakra....;/ Komuś chyba naprawdę sie nudzi i nie ma nic lepszego do roboty!!!! ŁAŃCUSZKOM MÓWIMY NIEEEE !!!!

HEJKA gege >VIRUS!
>
>> W najblizszych dniach musicie uwazac i nie otwierac zadnych
>> wiadomosci o nazwie "invitation", niezaleznie od tego kto ja wyslal.
>> Jest to wirus, ktory "otwiera" znicz olimpijski, ktory pali dysk twardy.
>> Tego wirusa otrzymacie od osoby, ktora znajduje sie na liscie
>> kontaktow, dlatego musicie rozpowszechnic tego maila, bo lepiej
>> otrzymac go 25 razy niz otrzymac i otworzyc wirusa. Jesli otrzymacie
>> wiadomosc zatytulowana "invitation" nie otwierajcie jej i od razu
>> wypaczcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało
>> CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z
>> wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły sie. Ten wirus został odkryty
>> wczoraj po południu w McAfee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania.
>> Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte
>> są podstawowe informacje.
>> Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do
>> przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz,
>> skorzystamy na tym wszyscy. Nie kasuj tego. Wyślij to wszystkim których
>> masz na liście !!!!

>> W najblizszych dniach musicie uwazac i nie otwierac zadnych
>> wiadomosci o nazwie "invitation", niezaleznie od tego kto ja wyslal.
>> Jest to wirus, ktory "otwiera" znicz olimpijski, ktory pali dysk twardy.
>> Tego wirusa otrzymacie od osoby, ktora znajduje sie na liscie
>> kontaktow, dlatego musicie rozpowszechnic tego maila, bo lepiej
>> otrzymac go 25 razy niz otrzymac i otworzyc wirusa. Jesli otrzymacie
>> wiadomosc zatytulowana "invitation" nie otwierajcie jej i od razu
>> wypaczcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało
>> CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z
>> wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły sie. Ten wirus został odkryty
>> wczoraj po południu w McAfee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania.
>> Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte
>> są podstawowe informacje.
>> Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do
>> przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz,
>> skorzystamy na tym wszyscy. Nie kasuj tego. Wyślij to wszystkim których
>> masz na liście !!!!

dużo osób się na to nabiera, ale nie ja :P

dużo osób się na to nabiera, ale nie ja :P

Dostałem ostrzeżenie rok temu i powieliłem. Ale kiedy po ...

Dostałem ostrzeżenie rok temu i powieliłem. Ale kiedy po kilku miesiącach dostałem je znowu, wydało mi się znajome. I dziwne że brak w nim daty - kiedy ten traszny wirus został wykryty. Na www.arcabit.pl/infobase.html?show=description&id=456 przeczytałem:

Invitation 3 lutego 2006

Fałszywe alarmy to listy elektroniczne, pisane głównie przez różnej maści dowcipnisiów, ostrzegające przed pojawieniem się rzekomych nowych, bardzo groźnych wirusów. Tego typu listy wywołują zwykle zamieszanie i generują niepotrzebny ruch w sieci, gdy użytkownicy starają się rozesłać to 'ostrzeżenie' do wszystkich znajomych. Prosimy o nie przekazywanie tego typu listów dalej - o to właśnie chodzi ich autorom-dowcipnisiom.

'Koleżanki i Koledzy,
W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation",
niezależnie od tego, kto ją wysłał. Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy.
Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie
rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa.
Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer.
Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej
niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po
południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero"
na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje. Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z
listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.'

Trudno żeby 3 lutego był wczoraj po południu...

miało być ...

miało być "www.arcabit.pl/infobase.html?show=description&id=456" i 'straszny wirus'

miało być 'straszny wirus'

miało być 'straszny wirus'

To kolejny nieśmiertelny łańcuszek, dostałem go dzisiaj z ...

To kolejny nieśmiertelny łańcuszek, dostałem go dzisiaj z dodatkiem, ze jest on bezpośrednio od rzecznik prasowego Uniwersytetu Gdańskiego(?!), he he :))

mi tez wysylaja jakies

mi tez wysylaja jakies glupie lancuszki

ta wiadomość jeszcze żyje

ta wiadomość jeszcze żyje

właśnie dostałem wirusa

list pochodzi od naszego informatyka w UMiG - maila o poniższej treści dostałem 15 minut temu.

"W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych
wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał.
Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk
twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście
kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej
otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie
wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu
wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN,
zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z
wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty
wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania.
Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie
ukryte są podstawowe informacje. Prześlij tego maila do znajomych,
skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj,
jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy

pozdrawiam:
informatyk"

Nowe metody(?)

Dostalem cos w tym stylu na Naszej Klasie.Tylko jedno pytanie;co to komu daje??Bo ja tego nie rozumiem

Dostałam dzisiaj ten

Dostałam dzisiaj ten łańcuszek e-mailem od znajomej ze studiów, która z kolei dostała go od znajomego (który dostał od swojego znajomego ;P):

"OSTRZEŻENIE
OSTRZEŻENIE !!!!!!! prosze prześlij dalej W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał. Ten wirus "otwiera" znicz olimpijski i pali dysk twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeżeli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" - nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w MCafee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje. Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeżli to zrobisz - skorzystamy na tym wszyscy. Bardzo proszę - prześlij tę wiadomość wszystkim swoim przyjaciołom i znajomym. NIE OTWIERAJCIE - INVITATION!!"

Zowu straszy

Ja dostałem to co Gładka 2h temu:/ Musze częściej reklamować tę stronę znajomym..

hehe

też to mam, tylko nadal rozkminiam jaki jest tego cel...

Invitation po raz czwarty

Zaczynam się przyzwyczajać.... Dziś znów dostałem ostrzeżenie o "invitation"

Jak naiwni są polacy

Wczoraj sie pokazalo znowu

Wczoraj sie pokazalo znowu na facebooku.

Znowu się pokazało

Przyszło dzisiaj pocztą.

ja dziś dostałam i

ja dziś dostałam i autorowi maila przesłałam link do Waszej strony :) Fajnie, że jesteście!

Reaktywacja

Znowu działa... 8 grudnia 2012

dostałem ok. pół roku

dostałem ok. pół roku temu

czyżby nowa wersja?

Chyba krąży nowa wersja tego "wirusa". Wczoraj dostałam na maila a dziś widzę na facebooku (nowy raj dla łańcuszków... :/):

"Dostałam ostrzeżenie
ALERT organów policji: Na komputerze i mój, krąży ten anons do znajomych i kontaktów rodzinnych! W najbliższych dniach uwaga: nie otwierać żadnych wiadomości zawierającej załącznik o nazwie pliku: "Aktualizacja Windows Live", niezależnie od tego, kto wysłał. Jest to wirus, który spala całego dysku. Ten wirus pochodzi od znanej osoby, która ma listę adresów. Dlatego należy wysłać tę wiadomość do wszystkich swoich kontaktów. Jeśli otrzymasz wiadomość z załącznikiem "Windows Live Update", nawet jeśli wysłany przez znajomego, nie otwarte, natychmiast wyłącz komputer. Jest to najgorszy wirus ogłoszony przez CNN, i został sklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej destrukcyjnych wirusów w historii. Wirus ten został odkryty przez McAfee wczoraj. Nie ma możliwości naprawy tego typu wirusa. On po prostu niszczy Sektor Zero z dysku twardego. Pamiętaj: jeśli wyślesz te informacje do kontaktów będzie chronić nas wszystkich."

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Wulgaryzmy są wygwiazdkowywane.

Więcej informacji na temat formatowania

design by Stainless Design