Podsłuchujemy internetowy głuchy telefon: listy łańcuszki, miejskie legendy, pogłoski, mistyfikacje, faktoidy, owcze pędy i koty w butelkach.

egzamin

zniżam się pańskiego poziomu


Egzaminator zniża się do poziomu studentów.

[jeden z profesorów wykładających na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w czasie egzaminu] położył się na podłodze i na pytanie [egzaminowanego] „co pan robi?" odpowiedział: „Zniżam się do pańskiego poziomu”.

brzydkie studentki do szafy


Egzaminator każe brzydkiej studentce wejść do szafy.

[…] „koleżanka koleżanki” miała egzamin ustny. Została wezwana do pokoju profesora, pada pierwsze pytanie, ona odpowiada. Profesor nagle jej przerwał i rzekomo powiedział: „Nie mogę na panią patrzeć, mogłaby pani wejść do tej szafki w rogu i stamtąd odpowiadać?”

egzaminator alfons


Egzaminator w zaskakujący sposób odpowiada na obelgę.

Korespondentka ze Szczecina przesłała taką oto, zasłyszaną kilkakrotnie, studencką opowieść:

Studentka idzie zaliczać ustnie egzamin/kolokwium, ale niestety nie zdaje. Wychodzi na korytarz i mówi do swojej koleżanki: „ten alfons postawił mi pałę”. Egzaminator wychodzi za nią, bierze indeks, wpisuje zaliczenie i mówi: „Alfons musi dbać o swoje dziwki”. [1]

czym jest odwaga?


Uczeń wykazuje się odwagą na maturze.

Kilka już wiosen temu w naszym mieście pewien maturzysta na egzaminie dojrzałości z j.polskiego otrzymał zadani[e] "Napisz czym jest odwaga" zostawiono mu na to bodajże 5 stron... Jego wypowiedz nie zwierała się na pierwszej stronie, na drugiej tez nie,ani na trzeciej, czwarta też była pusta, natomiast na ostatniej stronie na samym dole maturzysta napisał "TO JEST WŁAŚNIE ODWAGA" Jego praca maturalna została oceniona na bdb. [1]

Niekiedy odważny maturzysta dostaje gorszą ocenę:

łapówka walentynka


Egzaminator prawa jazdy bierze kopertę z walentynką za łapówkę.

lwalentynka.jpg

[…] a tak z życia wzięte: pewien chłopak zdawał egzamin w dniu Walentego:D mial właśnie zaczynać zaliczenie miasta, egzaminator kazał mu wsiąśc do samochodu i się przygotować. A że chłopak po egzaminie spotykał się ze swoją dziewczyną, oczywiście nie zapomniał o kartce z życzeniami dla niej. Ponieważ było mu niewygodnie z kartką w kieszeni, wyciągnął ją i położył na blacie-przy szybie. Egzaminator wsiadł, spojrzał na kopertę, wział ją.... i włożył do kieszeni kurtki.

Subskrybuj zawartość
design by Stainless Design