Podsłuchujemy internetowy głuchy telefon: listy łańcuszki, miejskie legendy, pogłoski, mistyfikacje, faktoidy, owcze pędy i koty w butelkach.

atak na Pentagon


metryczka
okres aktywności: 
wrzesień 2005
łowca: 
_AtenaJinx
zapytanie: 
pentagonstrike
popularność
e-mail: 
1
USENET: 
2
WWW: 
2560
Zobacz to:

http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm#Main

komentarz

Podany link prowadzi do strony z prezentacją Flash, poniżej kilka pierwszych zdań i przykładowa klatka prezentacji.

9/11

PENTAGON STRIKE

ATAK NA PENTAGON


O 9:38 rano
Lot American Airlines numer 77

Boeing 757 ważący 80 ton
wleciał w Pentagon


W rzeczywistości Boeinga 757 nigdy nie odnaleziono

Parę minut później... Jedna dziura w
Pentagonie i brak Boeinga 757

Generalnie prezentacja ma charakter efektownego teledysku (w tle muzyka rockowa)... i tyle. Sensowniejsze informacje można znaleźć na następujących stronach:

Dlaczego przy "wartości logicznej" jest "fałsz"?

Dlaczego przy "wartości logicznej" jest "fałsz"?

j.w. Też nie bardzo rozumiem...

Agata napisał(a):

>Dlaczego przy "wartości logicznej" jest "fałsz"?

j.w.
Też nie bardzo rozumiem...

jakiś czas temu Planete

jakiś czas temu Planete emitowała film dokumentalny o atakach 11 wrzesnia, poddając w wątpliwość wiele z tzw. "twardych faktów",łącznie z terrorystami .którzy wziąć mieli udział w tej akcji...konkluzją było,że zamach został starannie zaplanowany jeszcze za poprzednich administracji i był częścią większego planu,rzekomi terroryści podani z nazwiska potem ,to w większości obywatele Arabii Saudyjskiej żyjący sobie tam bezpiecznie do dziś i nie mający pojęcia ,że zostali uznani za terrorystów i co więcej że zginęli w tych samobójczych lotach,zaś uderzenie boeinga w pentagon zostało sfingowane i co ciekawe podłożono tam jeden z silników od zupełnie innej maszyny latającej znacznie starszej , a szczegóły techniczne natychmiast utajniono, nikt nigdy nie zrobił zdjęcia wraku tego samolotu,który uderzył w pentagon ,ponieważ go nigdy nie było, faktem jest ,że kilka kamer przemysłowych zarejestrowało przelot pocisku samosterującego i jego uderzenie w budynek (wszystkie zdjęcia z okolicznych parkingów i zdaje się autostrady zostały zarekwirowane)...administracja Busha,albo raczej Rotschilda i Morgana spreparowała cały zamach celem ograniczenia praw obywatelskich oraz zdobycia dodatkowych funduszy od kongresu na tzw. "wojnę z terroryzmem"

..w programie poruszono także kwestię rzekomych rozmów z komórek pasażerów porwanych samolotów,udowodniono wręcz z naukową precyzją niemożność nagrania z ziemi takich rozmów z powodu niemożności ich odbycia w samolocie..ukazano również już po zamachu z 11 września jeden z samolotów, który miał rzekomo spaść (ten który nie trafił w żaden cel) jak kołuje na lotnisku do startu (zgodność oznaczeń i numeracji maszyny)..i ważna sprawa, gdy jakikolwiek dziennikarz próbowął dociekać prawdy, przypinano mu łatkę terrorysty,a celowała w tym stacja FOX (rządowa tuba administracji Busha)

i jeszcze wiele ciekawych faktów tam podano...dla mnie wystarczy by się mocno zastanowić :))..Pozdrawiam

właśnie

"wystarczy by się mocno zastanowić" tak właśnie, zastanów się
1 Poprawka gwarantuje wolność prasy (w związku z czym komuchy i neonaziści są bezkarni), nie przypadkiem też weteran komunistycznych terrorystów pochwalał atak na USA
http://fakty.interia.pl/polska/news-neonazista-mahler-neguje-holokaust-p...

Innym "dokumentem"

Innym "dokumentem" krążącym po sieci i podważającym prawdziwość oficjalnej wersji zamachu jest krążący po sieci film "Zeitgeist", także z polskimi napisami. Napisałam "dokument" w cudzysłowie, bo zrobiony został w sposób typowy dla tej formy - wywiady ze strażakami pracującymi przy zgliszczach wież, specjalistami, znanymi osobistościami, przywoływane są fragmenty audycji stacji telewizyjnej... Ale jedna z głównych myśli tego filmu (nie wierz we wszystko, co mówią ci media) nakazuje mi sceptycyzm także wobec niego samego, i nie wiem, co o nim myśleć... Widać, że został zrobiony tak, by nastawić widza na jeden konkretny, zaplanowany przez twórców sposób interpretacji, co kłóci się z moim pojęciem rzetelnego dokumentu, ale z drugiej strony, jeśli choć połowa informacji tam zawartych jest prawdziwa, to jest to dość wstrząsająca perspektywa...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Wulgaryzmy są wygwiazdkowywane.

Więcej informacji na temat formatowania

design by Stainless Design